تبلیغات
بازگشت به طبیعت - رودمیان خرو
رودمیان خرو

  هم اینک ، همین جا زندگی کن  

               زندگی کردن در امید ، زندگی کردن در آینده  

                     و این خود به تعویق انداختن زندگی به معنای واقعی است 

                                       هم اینک ، همین جا زندگی کن  .


ساعت 7 از میدان اصلی روستای خرو در مسیر رودخانه ی بزرگ (شرق روستا) به طرف چشمه علی حرکت می کنیم و پس از یک ساعت در چشمه علی برای خوردن صبحانه توقف می کنیم. در طول مسیر، با گذر از کوچه باغ ها ،شاهد جمع آوری آلووسیب و زحمات روستاییان هستیم . امروزچشم انداز زیبایی را در پیش داریم . سمت راست ما رود خانه وکنار آن باغات و سمت چپ نیز باغات .

 قبل از سه راهی آبشارمصنوعی ، سمت شرق دره ی بیب ، دیده می شود که به ملو می رود و اما ما مسیر غرب را که به رود میان (رود میانی رودخانه ی بزرگ و کوچک )منتهی می شود انتخاب می کنیم.

 قبل از آبشار، به خاطر یکنواختی راه ،با تعدادی از دوستان از گروه جدا شده و از بالای کوه به رود میان می رویم و پس از رسیدن به رودخانه ، دیگر همنودانی که از مسیر آبشار آمده بودند به ما ملحق می شوند و ادامه ی راه را همگی با هم هستیم . دره ی زیبای رودمیان ، مرا به یاد جنگل های سرسبز شمال می اندازد البته با وزش نسیم خنکی و رقص برگ ها و رنگارنگی آن ها و صدای شرشرآب و آواز خوش پرندگان ، زیبایی این منطقه را چندین برابر می کند.

 هر چه بیشتر پیش می رویم بر تعداد درختان گردو، افزوده می شود و کسانی که با چوب های بلندی مشغول انداختن گردوهستند و کسانی که جمع می کنند وکسانی که پوست می گیرند .و باید روزها آن جا بمانند.ناهار را در پایان دره ،در ساعت 12  باغ آقای قدمیاری هستیم . سمت چپ ما ، خرس دره و مسیر روبه روی باغ راهی است که به بزه ی زرد منتهی می شود . در برگشت ،برای دیدن آبشار مصنوعی ، مسیر رودخانه راادامه می دهیم.کل مسافت طی شده ی امروز 23 km می باشد.


بقیه ی عکس ها در ادامه ی مطلبزندگیتان سرشار از حضور خداوند 

طبقه بندی: طبیعت نیشابور،
برچسب ها:نیشابور، روستای خرو، رودخانه ی بزرگ، دره ی رود میان، آبشار مصنوعی خرو،

[ یکشنبه 20 مهر 1393 ] [ 08:09 ق.ظ ] [ مژگان فرهادی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه